szkolenie / ABC hormonów, a forma i zdrowie

ABC hormonów, a forma i zdrowie

01/ Opis szkolenia

Kłopoty z układem hormonalnym u młodych kobiet i mężczyzn są dziś istną epidemią. Edukacja oraz zwiększanie świadomości co do funkcjonowania układu hormonalnego, znaczenia biologicznego poszczególnych hormonów w wysiłku fizycznym, dla zachowania zdrowia, sprawności czy osiągnięcia wymarzonej sylwetki może stać się jednym z najważniejszych rozdziałów w drodze do wymarzonych efektów.

Poznasz cały układ hormonalny w pigułce na szkoleniu „ABC hormonów a forma i zdrowie“.

Na szkoleniu zyska każdy kto chce zmaksymalizować swoje szanse w osiągnięciu celów zdrowotnych czy sylwetkowych oraz poznać jak funkcjonuję nasz tajemniczy i fascynujący komputer biologiczny. Jeśli jesteś trenerem personalnym, dietetykiem, miłośnikiem branży fitness, wellness czy branży prozdrowotnej i chcesz poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w pracy z klientami również zyskasz biorąc udział w szkoleniu.

02/ program

1. Czym jest endokrynologia i hormony;
2. Centrum zarządzania – mózg a osie hormonalne;
3. Uwalnianie i wpływ hormonów tarczycy, nadnerczy, jajników oraz jąder na nasz organizm – kompozycję sylwetki oraz dobrostan psycho-fizyczny;
4. Wysiłek fizyczny a poszczególne hormony;
5. Hormony zarządzające odczuciem sytości czy głodu oraz ich wpływ na osiąganie celów sylwetkowych lub zdrowotnych.

Program obejmuje zakres materiału ze szkolenia Trenera Personalnego.

03/ szkoleniowcy

Julia Cichaczewska

Julia Cichaczewska

Dyplomowany trener personalny, z najbardziej prestiżowa na świecie licencją trenerską, wydaną przez Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitnessu. Absolwentka kierunku psychodietetyka, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness oraz instruktor w zakresie kulturystyki. Posiada bardzo szerokie kwalifikację zawodowe w obrębie doradztwa dietetycznego, planowania oraz prowadzenia treningów indywidualnych i grupowych. Znawca w zakresie treningu mobilności, treningu siłowego, fitness i wielu innych.

04/ cena

250 zł


Pełna opłata za uczestnictwo musi zostać wniesiona najpóźniej w ciągu 7 dni od zapisania się (nie później niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia).

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.

05/ terminy

SZKOLENIE DATA MIEJSCOWOŚĆ DOSTĘPNOŚĆ
WROCŁAW
ABC hormonów, a forma i zdrowie 14 kwiecień 2018 Wrocław

06/ zapisz się