obóz / beauty sport camp

alt

01/ Opis obozu

Beauty Sport Camp Tenerife (BSC) to kilkudniowy wypad do jednego z najpiękniejszych miejsc w Hiszpanii, podczas którego uczestnicy zadbają zarówno o swoją formę fizyczną, jak i psychiczną. Treningi korekcyjne i modelujące sylwetkę, dobierane indywidualnie na podstawie oceny fizjoterapeutycznej. Prozdrowotny katering i suplementacja. Zabiegi kosmetologiczne na ciało i twarz. Treningi tematyczne (surfing, rowery itd.). Wykłady na temat zdrowego żywienia, dbania o ciało i umysł (dla chętnych). Pokaźny gift pack dla każdego uczestnika. Zwiedzanie najsłynniejszych atrakcji na bajkowej Teneryfie, a to wszystko w świetnym towarzystwie wykwalifikowanej kadry specjalistów.

Podczas obozu uczestniczki będą miały wykonane zabiegi, treningi, warsztaty oraz otrzymają Gift Pack o łącznej wartości 4 450 zł na osobę, a to wszystko jest wliczone w cenę obozu!

02/ program

13 wrzesień

1. Poranny trening
2. Surffing / wycieczka rowerow - do wyboru
3. Strefa Sleeping Beauty


?? wrzesień

1. Poranny trening
2. Loro Park
3. Strefa Sleeping Beauty


14 wrzesień

1. Poranny trening
2. wycieczka na Teide ( link )
3. Strefa Sleeping Beauty


15 wrzesień

1. Poranny trening
2. Trening Niespodzianka
3. Strefa Sleeping Beauty


16 wrzesień

1. Poranny trening
2. Siam Park
3. Strefa Sleeping Beauty


17 wrzesień

1. Poranny trening
2. Sesja zdjęciowa
3. Strefa Sleeping Beauty


18 wrzesień

Leżing
plażing
smażing ;-P


* każdy poranny trening odbywa się pod nadzorem Agaty Korzemiackiej, która przygotowała zajęcia tak, by w 100% skorzystały z nich zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Program 5 treningów jest opatentowany i ma na celu korektę oraz modelowanie sylwetki. Każda uczestniczka z powodzeniem będzie mogła kontynuować dany plan treningowy po powrocie do domu :-)

03/ szkoleniowcy

Agata Korzemiacka

Agata Korzemiacka

Wulkan energii i kopalnia wiedzy. Trening funkcjonalny to jej drugie imię. Z wykształcenia fizjoterapeutka i elektroradiolog. Autorka wielu programów dydaktycznych. Akupunkturzystka oraz właścicielka firmy ATHLETE PERFORMANCE, objętej patronatem IFAA Polska, REPS Polska. Wieloletnie doświadczenie i pasję kieruje w stronę traumatologii układu ruchu, ukrytych wad postawy oraz dietetyki sportowej. Propagatorka koncepcji treningu funkcjonalnego oraz zdrowego stylu życia. Trenerka medyczna, modelująca sylwetki. Entuzjastka holistycznego podejścia do treningu. Na co dzień oprócz pracy szkoleniowej zajmuje się terapią ściągająca ból i dyskomfort funkcjonalny, zarówno u sportowców, jak i przysłowiowych KowalskIch. Jej motto to "Sprawne ciało to piękne ciało" oraz "Klucz do długowieczności to nic innego jak ruch, sen i odpowiednio dobrana dieta!".

Patrycja Leszczenko

Właścicielka gabinetu Leszczenko Beauty Clinic w Szczecinie. Dyplomowany praktyk, oficjalny szkoleniowiec i dystrybutor Cryosthetics w Polsce, w ramach współpracy z Criss Aycom prowadzi gabinet partnerski, szkoleniowiec, dystrybutor na woj. zachodniopomorskie. Zwolenniczka naturalnych terapii przeciwstarzeniowych oraz indywidualnego podejścia do klienta. W życiu prywatnym pełna pomysłów i pozytywnie zakręcona podróżniczka, która uwielbia poznawać kultury i smaki świata.

04/ cena

1180-1300 EU


Cena zależna od terminu wpłaty:
01.07-20.07.21 - 1180 EU
21.07-10.08.21 - 1250 EU
10.08-05.09.21 - 1300 EU

Chcesz zarezerwować miejsce? Wpłać 100 EU (450 zł).

W przypadku zgłoszenia grupowego w celu uzyskania rabatu prosimy o kontakt pod nr 577 104 081.

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.

05/ zakres

1. Zakwaterowanie (Vanilla Garden Hotel lub Flamingo Beach Mater - w zależności od ilości uczestników)

2. Pełne wyżywienie w postaci cateringu (Dieta Rica Tenerife)

3. Gift Pack (tapy, kremy, bandaże arosha, suplementy, gumy treningowe itd. - łączna wartość ok. 1 000 zł)

4. Pakiet treningowy (treningi poranne + treningi specjalistyczne: surffing/rowery/trening niespodzianka itd.)

5. Siam Park (Dieta Rica Tenerife)

6. Loro Park (Loro Parque)

7. Grupowa sesja zdjęciowa

8. Warsztat z kinesiotapingu i technik uzupełniających (elementy masażu kobido i krio-masażu), twarz + szyja + dekolt

9. Strefa SLEEPING BEAUTY (techniki liftingu twarzy + bandaże AROSHA na ciało) + wykłady tematyczne

10. Zabieg "Sekret wiecznej młodości"

11. 400 zł do wykorzystania na zabieg Kriolipolizy kontrastowej w Szczecinie w salonie Leszczenko Beauty Clinic (osoby nie mające możliwości skorzystania z usługi otrzymają rekompensatę podczas obozu)

12. Transfery na wyspie

06/ termin

NAZWA DATA MIEJSCE DOSTĘPNOŚĆ
Tenerife
Beauty Sport Camp 12-19 wrzesień 2021 (możliwość przedłużenia pobytu o jedną dobę w cenie) Tenerife

07/ zapisz się