szkolenie /Elementy Strongman

alt

01/ Program

STRENGTH PREHAB

 • Wybrane elementy StrongFirst Resilient
  • Dr Mel Siff, współautor m.in. książki „Supertraining” wskazał, że tradycyjne podejście do prewencji kontuzji polegające na unikanie niebezpiecznych wzorców jest krótkowzroczne, bowiem prędzej czy później każdy sportowiec spotka się z niebezpieczną pozycją w wyniku błędu czy zmęczenia. Zatem zamiast unikać, należy w odpowiedni sposób eksplorować niestandardowe zakresy ruchu i doskonalić kontrolę motoryczną w potencjalnie niebezpiecznych wzorcach.

KETTLEBELL TRAINING

 • Ewaluacja techniki
  • Trening Kettlebell z uwagi na ciągle niesłabnącą popularność może być sposobem na zapełnienie sal fitness czy box’ów crossfitowych. Dodając jednak odpowiednią dbałość o technikę, odważniki mogą stać się znakomitym narzędziem zarówno w rehabilitacji, poprzez amatorski trening siłowy, na profesjonalnym podejściu do sportu kończąc.
 • Zaawansowane warianty ćwiczeń podstawowych
 • Wybrane ćwiczenia zaawansowane

BARBELL TRAINING

 • Ewaluacja techniki ćwiczeń złożonych
 • Wybrane ćwiczenia OldTimeStrongman
  • Tak zwane techniki „odd lifts” pamiętające złotą erę strongman, to znakomite uzupełnienie nie tylko trójboju i treningu pasjonatów dźwigania, ale również dodatkowe, bardzo wartościowe narzędzia w treningu personalnym. Wiele ćwiczeń wymyka się pracy w tylko jednej z płaszczyzn, wynosząc trening na wyższy poziom treningu funkcjonalnego.

02/ szkoleniowcy

Sebastian Gęsior

Sebastian Gęsior

Nasz partner szkoleniowy. Trener z wieloletnim doświadczeniem w treningu siłowym oraz zawodnik-hobbysta, StrongFirst Girya II, StrongFirst Lifter, Programowanie Plan Strong, jeden z czterech w Polsce CKB Top Team Instructor, autor tekstów dla magazynu popularno–naukowego Body Challenge, właściciel Klubu IRON'ia w Bielsku- Białej, opiekun kilkunastu zawodników w Polsce, zarówno ambitnych amatorów, jak i sportowców..

03/ cena

1 200 zł


Pełna opłata za uczestnictwo musi zostać wniesiona najpóźniej w ciągu 7 dni od zapisania się (nie później niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia).

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.

04/ terminy

NAZWA DATA MIEJSCE DOSTĘPNOŚĆ
Uwaga! Istnieje możliwość utworzenia szkolenia w dowolnym mieście przy zebraniu grupy min. 10 osób. Zapraszamy do kontaktu!

05/ zapisz się