warsztat /Kettle w praktyce

alt

01/ Opis warsztatu

Szkolenie Kettlebell – naucz się jak poprawnie pracować na odważnikach kulowych.

Często nie brane pod uwagę przez trenujących jak i trenerów, odważniki Kettlebell, stanowią świetne narzędzie do rozwijania wszelkich cech motorycznych, kształtowania sylwetki czy pracy nad prawidłową postawą. Pomijanie Kettli w planach treningowych najczęściej bierze się z braku wiedzy i umiejętności z zakresu pracy z nimi.

Celem naszego szkolenia jest:

  • przybliżenie charakteru pracy oraz ćwiczeń z wykorzystaniem odważników,
  • zaangażowanie bioder oraz właściwe ustawienie kręgosłupa piersiowego w pracy na odważnikach,
  • przekazanie poprawnej techniki ćwiczeń takich jak: Swing, Clean, Jerk, Snatch oraz wiele innych,
  • przedstawienie zastosowania Kettli w treningu personalnym dla osób początkujących jak i zaawansowanych,
  • przedstawienie GOTOWYCH SCHEMATÓW, które pomogą przy kształtowaniu siły, mocy lub wytrzymałości.

Wszystko to zawarte w modułowych warsztatach przeprowadzonych przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem w pracy na odważnikach kulowych - Tomasza Kmitę i Mateusza Dyszczyka. Odkryj Kettle na nowo z Athlete Performance.

02/ program

1. Rozgrzewka ogólna i szczegółowa

2. Podstawowe techniki ćwiczeń z Kettlebell

3. Techniki ćwiczeń pomocniczych

4. Gotowe schematy lekcji i kompilacji ćwiczeń

5. Wytrzymałość ogólna i wytrzymałość siłowa

03/ szkoleniowcy

Mateusz Dyszczyk

Mateusz Dyszczyk

Trener personalny oraz fizjoterapeuta. Od najmłodszych lat zafascynowany sportem i zaangażowany w wachlarz form aktywności fizycznej. Zna temat nadwagi i pracy nad formą fizyczną od podszewki, gdyż sam jako dziecko borykał się z problemem dodatkowych kilogramów. Wszystko do czasu, gdy w szkole średniej pochłonął go świat szeroko rozumianej kulturystyki, fitness i dietetyki. Od tamtej pory nieustannie rozwija się pod kątem umiejętności trenerskich. Wiedza fizjoterapeutyczna pozwala mu pracować z klientami wymagającymi – w trakcie leczenia schorzeń układu ruchu, po urazach, a także ze sportowcami, którym zależy na podniesieniu swoich wyników i zwiększeniu ochrony przed kontuzjami. Pełen spokoju i cierpliwości, a jednocześnie źródło pozytywnej energii, uśmiechu i motywacji. Zawsze stawia systematyczność i zaangażowanie ponad drogę na skróty, bo wierzy, że „trudy przynoszą zaszczyty”.

Tomasz Kmita

Tomasz Kmita

Trener przygotowania motorycznego z wieloletnim doświadczeniem, które nabywał pracując z zawodnikami sportów walki, tancerzami oraz ze sportowcami innych dziedzin. Jest osobą o żelaznym charakterze, sumiennym podejściu i niezastąpionej charyzmie. Zaczynając swoją sportową przygodę od brazylijskiego Jiu Jitsu, po zdobyciu tytułu Mistrza Polski zajął się trenowaniem dzieci i młodzieży w szczecińskim Berserkers Team, gdzie kształtuje młodych zawodników na przyszłych mistrzów i czempionów. Zafascynowany ruchem oraz biomechaniką ludzkiego ciała, wciąż zgłębia swoją wiedzę i umiejętności trenerskie. Stale szuka nowych sposobów na poprawienie wyników i jakości treningów swoich podopiecznych. W swojej pracy jest perfekcjonistą, który zawsze dąży do ideału, nie pozostawiając miejsca na niedociągłości. Ponad wszystko stawia na poprawny ruch oraz technikę, skrupulatnie dążąc do postawionych celów.

04/ cena

350 zł


Pełna opłata za uczestnictwo musi zostać wniesiona najpóźniej w ciągu 7 dni od zapisania się (nie później niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia).

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.

05/ terminy

NAZWA DATA MIEJSCE DOSTĘPNOŚĆ
SZCZECIN
Kettle w praktyce 30 marca 2019 Szczecin
Uwaga! Istnieje możliwość utworzenia szkolenia w dowolnym mieście przy zebraniu grupy min. 10 osób. Zapraszamy do kontaktu!

06/ zapisz się