szkolenie /Master Trener

alt

01/ Opis szkolenia

W obecnych czasach trener personalny musi wykazywać się bardzo wszechstronną wiedzą, ponieważ nasi podopieczni stają się coraz bardziej świadomi i wymagający.

Statystyki pokazują, że większość osób odwiedzających kluby fitness i szukających trenerów za główne cele stawia sobie zarówno poprawę sylwetki jak i sprawności fizycznej.

Klientem trenera personalnego najczęściej są osoby, w przedziale wiekowym między 35-55 rokiem życia, które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnym trybem życia. Taki klient dla trenera personalnego to walka z dysfunkcjami aparatu ruchu, z którymi przyszedł do niego podopieczny - po 35-55 latach siedzącego trybu życia ciało wpierw trzeba „odkurzyć”, nauczyć ćwiczyć...

Kolejna grupa klientów trenera to osoby, które już są aktywne fizyczne (biegi z przeszkodami, triathlon, tenis, narty, surfing itp.) i chcą poprawić swoją sprawność ogólną, a tym samym wyniki sportowe. W tej grupie klientów trener często napotyka na przeciążenia w danych grupach mięśniowych podopiecznego, „przechodzone” kontuzje, urazy, z którymi wpierw musi sobie poradzić, zanim zacznie pracować nad cechami motorycznymi podopiecznego takimi jak np: szybkość, siła czy wytrzymałość.

Coraz częściej kluby fitness odwiedzają kobiety w ciąży i dzieci, dla których przygotowanie treningu wymaga znacznie większego zakresu wiedzy, niż jest to oferowane na podstawowych kursach trenerskich.

Po ukończeniu naszego kursu MASTER TRENER ATHLETE PERFORMANCE, nasi kursanci z powodzeniem będą mogli pracować z każdą grupą klientów, będąc pewnym skuteczności swoich działań.

KAŻDY MODUŁ SZKOLENIA KOŃCZY SIĘ GOTOWYMI SCHEMATAMI PLANÓW TRENINGOWYCH.

Nasi kursanci podczas zajęć otrzymują skrypt w formie książki, prezentacje multimedialne oraz wiele innych gadżetów.

Po zaliczeniu egzaminu, kursanci otrzymują aż 3 certyfikaty:

 • certyfikat Athlete Performance Master Trener Personalny,
 • certyfikat "Tpmobility",
 • certyfikat "Myover40",

02/ program

 • Tpmobility - międzynarodowy program szkoleniowy objęty patronatem REPS
 • Schematy gotowych strategii korekcyjne pod wybrane jednostki chorobowe
 • Zaawansowane techniki modelowania pośladków
 • Zaawansowane techniki modelowania kobiecej sylwetki
 • Zaawansowane techniki modelowania męskiej sylwetki
 • Techniki pracy Kattlebel, kompleksy treningowe z wykorzystaniem kattlebel i sprzętów dodatkowych
 • Aspekty dwuboju w treningu personalnym
 • Myover40 - międzynarodowy program szkoleniowy objęty patronatem REPS
 • Trening kobiet w ciąży
 • Treningi dzieci i młodzieży
 • EGZAMIN

03/ szkoleniowcy

Agata Korzemiacka

Agata Korzemiacka

Wulkan energii i kopalnia wiedzy. Trening funkcjonalny to jej drugie imię. Z wykształcenia fizjoterapeutka i elektroradiolog. Akupunkturzystka oraz właścicielka firmy ATHLETE PERFORMANCE, objętej patronatem IFAA Polska. Wieloletnie doświadczenie i pasję kieruje w stronę traumatologii układu ruchu, ukrytych wad postawy oraz dietetyki sportowej. Propagatorka koncepcji treningu funkcjonalnego oraz zdrowego stylu życia. Trenerka przygotowania motorycznego oraz entuzjastka holistycznego podejścia do treningu. Na co dzień oprócz pracy szkoleniowej zajmuje się kompleksowym przygotowaniem zawodników sportów walki pod kątem wytrzymałościowo-siłowym.

Krzysztof Krauze

Krzysztof Krauze

Szkoleniowiec, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji w sporcie oraz czynny zawodnik kategorii Men’s Physique. Autor warsztatów z zakresu modelowania sylwetki oraz dietetyki i suplementacji. Trener z 8 letnim doświadczeniem. Koordynator obiektów sportowych sieci Tiger Gym w latach 2016\2017. Jako zawodowy kulturysta, w swoim dorobku sportowym posiada następujące osiągnięcia: 3 miejsce - Puchar Ziemi Puckiej Żelistrzewo 2015, 3 miejsce - Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne Słupsk 2015, 2 miejsce - Mistrzostwa Polski Kielce 2015, 2 miejsce - Zawody w Kulturystyce i Fitness Sopot 2015, 3 miejsce - FIWE Warszawa 2015, Top 15 - Zawody Mr Olympia Spain Marbella 2016, 4 miejsce - Zawody Mr Olympia Italy San Marino 2016, 2 miejsce - Puchar Bałtyku w Kulturystyce i Fitness 2017.

Mateusz Dyszczyk

Mateusz Dyszczyk

Trener personalny oraz fizjoterapeuta. Od najmłodszych lat zafascynowany sportem i zaangażowany w wachlarz form aktywności fizycznej. Zna temat nadwagi i pracy nad formą fizyczną od podszewki, gdyż sam jako dziecko borykał się z problemem dodatkowych kilogramów. Wszystko do czasu, gdy w szkole średniej pochłonął go świat szeroko rozumianej kulturystyki, fitness i dietetyki. Od tamtej pory nieustannie rozwija się pod kątem umiejętności trenerskich. Wiedza fizjoterapeutyczna pozwala mu pracować z klientami wymagającymi – w trakcie leczenia schorzeń układu ruchu, po urazach, a także ze sportowcami, którym zależy na podniesieniu swoich wyników i zwiększeniu ochrony przed kontuzjami. Pełen spokoju i cierpliwości, a jednocześnie źródło pozytywnej energii, uśmiechu i motywacji. Zawsze stawia systematyczność i zaangażowanie ponad drogę na skróty, bo wierzy, że „trudy przynoszą zaszczyty”.

Tomasz Nowakowski

Tomasz Nowakowski

Pasjonat sportów walki od dziecka związany z zapasami. Medalista mistrzostw Polski w zapasach i grapplingu oraz V zawodnik Akademickich Mistrzostw Świata w zapasach. Aktualnie zawodnik i trener w Berserkers Team Szczecin. Trener personalny, certyfikowany trener CrossFit lvl 1. W treningach skupia się w głównej mierze na przygotowaniu siłowo-wytrzymałościowym. Jak twierdzi jasne określenie i sprecyzowanie swoich celów to podstawa sukcesu..

04/ cena

3 200 zł (213 zł / dzień)


Pełna opłata za uczestnictwo musi zostać wniesiona najpóźniej w ciągu 7 dni od zapisania się (nie później niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia).

Nie masz takiej kwoty? Mamy dla Ciebie możliwość płatności w wygodnych ratach.
W tym przypadku należy uiścić 300 zł wpłaty wpisowego i 5 rat po 580 zł.

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.

05/ terminy

NAZWA DATA MIEJSCE DOSTĘPNOŚĆ
WARSZAWA
Trening funkcjonalny (I zjazd, 2 dni) 30 listopada - 1 grudnia 2019 (godz. 10-16:00) Warszawa
Modelowanie sylwetki (II zjazd, 3 dni) 13-15 grudnia 2019 (godz. 10-16:00) Warszawa
Kettle i trening ze sprzętem (III zjazd, 2 dni) 11-12 stycznia 2020 (godz. 10-16:00) Warszawa
Aspekt dwuboju w treningu personalnym (IV zjazd, 3 dni) 24-26 stycznia 2020 (godz. 10-16:00) Warszawa
Trening osób w wieku dojrzałym, kobiety w ciąży i dzieci (V zjazd, 3 dni) 31 stycznia - 2 luty 2020 (godz. 10-16:00) Warszawa
Egzamin (VI zjazd, 2 dni) 29 luty - 1 marca 2020 (godz. 10-16:00) Warszawa
Uwaga! Istnieje możliwość utworzenia szkolenia w dowolnym mieście przy zebraniu grupy min. 10 osób. Zapraszamy do kontaktu!

06/ zapisz się