szkolenie / Modelowanie kobiecej sylwetki

Modelowanie kobiecej sylwetki

01/ Opis szkolenia

Piękna, a zarazem estetyczna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety, niezależnie od rodzaju wykonywanego zawodu, czy zaangażowania w aktywność fizyczną. Gdybyśmy mieli ową sylwetkę opisać dwoma słowami to najlepsze ku temu będą: symetria i proporcja.

Chcąc rozpocząć proces modelowania naszego ciała musimy wziąć pod uwagę takie aspekty jak: wykonywany zawód i związane z nim ewentualne patologie, rodzaj i kształt naszego ciała (tzw. morfie). Następnie dobieramy odpowiednią dla nas ilość jednostek treningowych, dietę i suplementację, metody treningowe i planujemy trening w dłuższej perspektywie czasu.

Obecnie kobiety traktują pojęcie piękna nie tylko pod kątem sylwetki ale zwracają baczną uwagę na wszystkie aspekty związane ze zdrowiem i urodą. Cellulit, zatrzymywanie wody w organizmie, słabe włosy, skóra i paznokcie, to tylko niektóre problemy, z którymi boryka się nowoczesna kobieta.

Rozumiejąc złożoność powyższych zagadnien, firma Athlete Performance przygotowała szkolenie: "Modelowanie Kobiecej Sylwetki". Uczestnicy poznają zagadnienia z dziedziny: anatomii, metodyki treningu sylwetkowego, funkcjonalnego, periodyzacji treningowej, zapobiegania urazom i kontuzjom - prehabilitacja. Szkolenie skierowane jest do wszystkich kobiet oraz trenerów personalnych.

02/ szkoleniowcy

Agata Korzemiacka

Agata Korzemiacka

Wulkan energii i kopalnia wiedzy. Trening funkcjonalny to jej drugie imię. Z wykształcenia elektroradiolg. Studentka fizjoterapii. Autorka wielu programów dydaktycznych. Akupunkturzystka oraz właścicielka firmy ATHLETE PERFORMANCE, objętej patronatem IFAA Polska, REPS Polska. Wieloletnie doświadczenie i pasję kieruje w stronę traumatologii układu ruchu, ukrytych wad postawy oraz dietetyki sportowej. Propagatorka koncepcji treningu funkcjonalnego oraz zdrowego stylu życia. Trenerka medyczna, modelująca sylwetki. Entuzjastka holistycznego podejścia do treningu. Na co dzień oprócz pracy szkoleniowej zajmuje się terapią ściągająca ból i dyskomfort funkcjonalny, zarówno u sportowców, jak i przysłowiowych KowalskIch. Jej motto to "Sprawne ciało to piękne ciało" oraz "Klucz do długowieczności to nic innego jak ruch, sen i odpowiednio dobrana dieta!".

Krzysztof Krauze

Krzysztof Krauze

Szkoleniowiec, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji w sporcie oraz czynny zawodnik kategorii Men’s Physique. Autor warsztatów z zakresu modelowania sylwetki oraz dietetyki i suplementacji. Trener z 8 letnim doświadczeniem. Koordynator obiektów sportowych sieci Tiger Gym w latach 2016\2017. Jako zawodowy kulturysta, w swoim dorobku sportowym posiada następujące osiągnięcia: 3 miejsce - Puchar Ziemi Puckiej Żelistrzewo 2015, 3 miejsce - Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne Słupsk 2015, 2 miejsce - Mistrzostwa Polski Kielce 2015, 2 miejsce - Zawody w Kulturystyce i Fitness Sopot 2015, 3 miejsce - FIWE Warszawa 2015, Top 15 - Zawody Mr Olympia Spain Marbella 2016, 4 miejsce - Zawody Mr Olympia Italy San Marino 2016, 2 miejsce - Puchar Bałtyku w Kulturystyce i Fitness 2017.

03/ cena

640 zł


Pełna opłata za uczestnictwo musi zostać wniesiona najpóźniej w ciągu 7 dni od zapisania się (nie później niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia).

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.

04/ terminy

SZKOLENIE DATA MIEJSCOWOŚĆ DOSTĘPNOŚĆ

05/ zapisz się