szkolenie / Przygotowanie mentalne

Przygotowanie mentalne

01/ Opis szkolenia

Kim tak naprawdę w dzisiejszych czasach jest trener osobisty? Jaką rolę odgrywa w życiu podopiecznego? Jakie przeciwności może napotkać w swej pracy? Jak mógłby zmaksymalizować swój potencjał w rozwoju kariery zawodowej? Czy te pytania są banalne i proste?

Niejednokrotnie stawiamy sobie za priorytet rozwój fizyczny i poprawianie wyników sportowych, zapominając o własnej psychice, a ta jest faktycznym fundamentem postępu. Nie za sprawą przypadku trening mentalny zyskał na całym świecie pełne uznanie.

Jeśli pojawia się okazja, by stać się lepszym w tym, co robisz, to czy warto skorzystać? Szkoła Athlete Performance wprowadza przygotowanie mentalne i techniki motywacji podopiecznych do oferty szkoleniowej. Stań się lepszy w tym, co kochasz. Nie miej sobie równych.

02/ program

1. Motywacja z „lumpeksu” – w czym tkwi problem?
2. Strefy komfortu - istota i znaczenie postawy trenera w życiu podopiecznych.
3. Mój wizerunek - jak być elastycznym, pozostając jednocześnie sobą?
4. Strategia - pozyskanie podopiecznego i utrzymanie współpracy.
5. Freelanser i pracownik klubu - pułapki zawodu i zagrożenia branży.
6. Własny potencjał - jak znaleźć czas na wszystko i nie oszaleć?
7. Social media - szansa, czy pułapka?
8. Biznes - jak zarabiać pieniądze?
9. Wypalenie zawodowe i niepowodzenia - co dalej?
10. Panel dyskusyjny.

Program obejmuje zakres materiału ze szkolenia Trenera Personalnego.

03/ szkoleniowcy

Krzysztof Sztompka<

Krzysztof Sztompka

Pedagog, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie ze specjalnością Gimnastyka Korekcyjna oraz w Gdańsku ze specjalnością Trener Koszykówki. Doświadczony trener personalny i miłośnik szeroko pojętej kultury fizycznej. W swojej pracy łączy zamiłowania do treningu funkcjonalnego z modelowaniem sylwetek podopiecznych. Propagator każdego rodzaju aktywności fizycznej i rekreacji ruchowej. Uczestnik wielu warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych z dziedzin: treningu funkcjonalnego, dietetyki i suplementacji, treningu personalnego oraz modelowania sylwetki. Swoją pasję odnalazł w Pedagogice, promując przygotowanie mentalne, psychologiczne i motywacyjne ponad aktywność fizyczną..

04/ cena

250 zł


Pełna opłata za uczestnictwo musi zostać wniesiona najpóźniej w ciągu 7 dni od zapisania się (nie później niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia).

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.

05/ terminy

SZKOLENIE DATA MIEJSCOWOŚĆ DOSTĘPNOŚĆ
SZCZECIN
Przygotowanie mentalne 22 czerwca 2019 Szczecin
WROCŁAW
Przygotowanie mentalne 6 lipiec 2019 Wrocław

06/ zapisz się