szkolenie / Przygotowanie mentalne

Przygotowanie mentalne

01/ Opis szkolenia

Kim tak naprawdę w dzisiejszych czasach jest trener osobisty? Jaką rolę odgrywa w życiu podopiecznego? Jakie przeciwności może napotkać w swej pracy? Jak mógłby zmaksymalizować swój potencjał w rozwoju kariery zawodowej? Czy te pytania są banalne i proste?

Niejednokrotnie stawiamy sobie za priorytet rozwój fizyczny i poprawianie wyników sportowych, zapominając o własnej psychice, a ta jest faktycznym fundamentem postępu. Nie za sprawą przypadku trening mentalny zyskał na całym świecie pełne uznanie.

Jeśli pojawia się okazja, by stać się lepszym w tym, co robisz, to czy warto skorzystać? Szkoła Athlete Performance wprowadza przygotowanie mentalne i techniki motywacji podopiecznych do oferty szkoleniowej. Stań się lepszy w tym, co kochasz. Nie miej sobie równych.

02/ program

1. Motywacja z „lumpeksu” – w czym tkwi problem?
2. Strefy komfortu - istota i znaczenie postawy trenera w życiu podopiecznych.
3. Mój wizerunek - jak być elastycznym, pozostając jednocześnie sobą?
4. Strategia - pozyskanie podopiecznego i utrzymanie współpracy.
5. Freelanser i pracownik klubu - pułapki zawodu i zagrożenia branży.
6. Własny potencjał - jak znaleźć czas na wszystko i nie oszaleć?
7. Social media - szansa, czy pułapka?
8. Biznes - jak zarabiać pieniądze?
9. Wypalenie zawodowe i niepowodzenia - co dalej?
10. Panel dyskusyjny.

Program obejmuje zakres materiału ze szkolenia Trenera Personalnego.

03/ szkoleniowcy

Krzysztof Sztompka<

Krzysztof Sztompka

Pedagog, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie ze specjalnością Gimnastyka Korekcyjna oraz w Gdańsku ze specjalnością Trener Koszykówki. Doświadczony trener personalny i miłośnik szeroko pojętej kultury fizycznej. W swojej pracy łączy zamiłowania do treningu funkcjonalnego z modelowaniem sylwetek podopiecznych. Propagator każdego rodzaju aktywności fizycznej i rekreacji ruchowej. Uczestnik wielu warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych z dziedzin: treningu funkcjonalnego, dietetyki i suplementacji, treningu personalnego oraz modelowania sylwetki. Swoją pasję odnalazł w Pedagogice, promując przygotowanie mentalne, psychologiczne i motywacyjne ponad aktywność fizyczną..

Agata Korzemiacka

Agata Korzemiacka

Wulkan energii i kopalnia wiedzy. Trening funkcjonalny to jej drugie imię. Z wykształcenia elektroradiolg. Studentka fizjoterapii. Autorka wielu programów dydaktycznych. Akupunkturzystka oraz właścicielka firmy ATHLETE PERFORMANCE, objętej patronatem IFAA Polska, REPS Polska. Wieloletnie doświadczenie i pasję kieruje w stronę traumatologii układu ruchu, ukrytych wad postawy oraz dietetyki sportowej. Propagatorka koncepcji treningu funkcjonalnego oraz zdrowego stylu życia. Trenerka medyczna, modelująca sylwetki. Entuzjastka holistycznego podejścia do treningu. Na co dzień oprócz pracy szkoleniowej zajmuje się terapią ściągająca ból i dyskomfort funkcjonalny, zarówno u sportowców, jak i przysłowiowych KowalskIch. Jej motto to "Sprawne ciało to piękne ciało" oraz "Klucz do długowieczności to nic innego jak ruch, sen i odpowiednio dobrana dieta!".

Krzysztof Krauze

Krzysztof Krauze

Trener osobisty, sportowiec, specjalista ds. żywienia i suplementacji w sporcie. Studiuje dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Pasjonat zdrowego i aktywnego trybu życia oraz sportów sylwetkowych. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe, stałe poszerza na licznych szkoleniach z zakresu treningu funkcjonalnego, dietetyki oraz modelowania sylwetki. Wielokrotny medalista imprez ogólnopolskich oraz vice mistrz Polski w kulturystyce z 2015 r.

04/ cena

250 zł


Pełna opłata za uczestnictwo musi zostać wniesiona najpóźniej w ciągu 7 dni od zapisania się (nie później niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia).

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.

05/ terminy

SZKOLENIE DATA MIEJSCOWOŚĆ DOSTĘPNOŚĆ

06/ zapisz się