warsztat / Skuteczna redukcja (online)

alt

01/ Opis warsztatu

Moda na wysportowaną sylwetkę oraz zdrowy styl życia przybiera na sile. Nasze ciało jest wizytówką i często miarą życiowego sukcesu. Na każdym kroku kuszą nas reklamy klubów sportowych, internetowe programy treningowe, diety i półki sklepowe uginające się od produktów z etykietą "fit". W tak szerokiej ofercie łatwo o nadużycia i zwykłe chwyty marketingowe.

Jak być świadomym odbiorcą tak szerokiej oferty i jak osiągnąć maksymalne korzyści z posiadanej w tym temacie wiedzy?

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje:

  • prezentacje w PDF
  • plan żywieniowy na (1 dzień)
  • plan treningowy (1 dzień)

02/ program

1. Skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn i substancji szkodliwych

2. Oblicza głodówki leczniczej

3. "Dobra" lista zakupów bez tajemnic

4. Jak redukować tkankę tłuszczową bez szkody dla organizmu

5. Zasady układania optymalnego planu treningowego podczas redukcji tkanki tłuszczowej

03/ szkoleniowcy

Agata Korzemiacka

Agata Korzemiacka

Wulkan energii i kopalnia wiedzy. Trening funkcjonalny to jej drugie imię. Z wykształcenia fizjoterapeutka i elektroradiolog. Autorka wielu programów dydaktycznych. Akupunkturzystka oraz właścicielka firmy ATHLETE PERFORMANCE, objętej patronatem IFAA Polska, REPS Polska. Wieloletnie doświadczenie i pasję kieruje w stronę traumatologii układu ruchu, ukrytych wad postawy oraz dietetyki sportowej. Propagatorka koncepcji treningu funkcjonalnego oraz zdrowego stylu życia. Trenerka medyczna, modelująca sylwetki. Entuzjastka holistycznego podejścia do treningu. Na co dzień oprócz pracy szkoleniowej zajmuje się terapią ściągająca ból i dyskomfort funkcjonalny, zarówno u sportowców, jak i przysłowiowych KowalskIch. Jej motto to "Sprawne ciało to piękne ciało" oraz "Klucz do długowieczności to nic innego jak ruch, sen i odpowiednio dobrana dieta!".

04/ cena

165 zł


Pełna opłata za uczestnictwo musi zostać wniesiona najpóźniej w ciągu 7 dni od zapisania się (nie później niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia).

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.

05/ terminy

NAZWA DATA MIEJSCE DOSTĘPNOŚĆ
Uwaga! Istnieje możliwość utworzenia szkolenia w dowolnym mieście, w ciągu tygodnia, przy zebraniu grupy min. 10 osób (nie dotyczy weekendów). Zapraszamy do kontaktu!

06/ zapisz się