warsztat / Sprawne ciało

alt

01/ Opis warsztatu

Dlaczego nie czuję pośladków podczas przysiadu? Dlaczego nie czuję klatki piersiowej podczas wyciskania? Dlaczego podczas robienia brzucha czuję ciągnięcie w pachwinie i udo z przodu? Tego typu pytania, to najczęstsze problemy osób aktywnych fizycznie.

Niezależnie od stażu treningowego, odpowiednie czucie mięśniowe trenującego jest często zaburzone. Dlaczego tak się dzieje i jak to rozwiązać?

Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź podczas naszego warsztatu.

02/ szkoleniowcy

Agata Korzemiacka

Agata Korzemiacka

Wulkan energii i kopalnia wiedzy. Trening funkcjonalny to jej drugie imię. Z wykształcenia elektroradiolg. Studentka fizjoterapii. Autorka wielu programów dydaktycznych. Akupunkturzystka oraz właścicielka firmy ATHLETE PERFORMANCE, objętej patronatem IFAA Polska, REPS Polska. Wieloletnie doświadczenie i pasję kieruje w stronę traumatologii układu ruchu, ukrytych wad postawy oraz dietetyki sportowej. Propagatorka koncepcji treningu funkcjonalnego oraz zdrowego stylu życia. Trenerka medyczna, modelująca sylwetki. Entuzjastka holistycznego podejścia do treningu. Na co dzień oprócz pracy szkoleniowej zajmuje się terapią ściągająca ból i dyskomfort funkcjonalny, zarówno u sportowców, jak i przysłowiowych KowalskIch. Jej motto to "Sprawne ciało to piękne ciało" oraz "Klucz do długowieczności to nic innego jak ruch, sen i odpowiednio dobrana dieta!".

03/ cena

320 zł


Pełna opłata za uczestnictwo musi zostać wniesiona najpóźniej w ciągu 7 dni od zapisania się (nie później niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia).

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.

04/ terminy

NAZWA DATA MIEJSCE DOSTĘPNOŚĆ
Uwaga! Istnieje możliwość utworzenia szkolenia w dowolnym mieście, w ciągu tygodnia, przy zebraniu grupy min. 10 osób (nie dotyczy weekendów). Zapraszamy do kontaktu!

05/ zapisz się