szkolenie / trener personalny

alt

01/ Opis szkolenia

Jesteś niepewny swoich kompetencji? Masz złe doświadczenia w kwestii treningów personalnych? Czy może pasjonujesz się zdrowym trybem życia i chcesz pogłębić swoją wiedzę? Postaw na doświadczenie i jakość potwierdzone wynikami, wybierz Athlete Performance i ucz się od najlepszych!

Szkolenie Athlete Performance, IFAA Personal Trainer zostało skrojone na miarę dzisiejszych czasów i jest najobszerniejszą ofertą tego typu na rynku zawierającą ponad 120 godzin dydaktycznych. Wisienką na torcie jest praktyczny egzamin, który faktycznie weryfikuje kompetencje i przygotowanie kursantów do zawodu. Program szkolenia został przygotowany przez ekspertów branży działających w różnych niszach fitness&wellness, co pozwala na wielotorowe kształcenie uczestników. W dobie chorób cywilizacyjnych XXI wieku, wynikających głównie z siedzącego trybu życia oraz błędnych nawyków żywieniowych, poprzeczka wymagań trenera osobistego została podniesiona bardzo wysoko. Wraz z popularyzacją zdrowego trybu życia wzrósł również popyt na usługi treningu personalnego i diety, a tym samym na ilość organizowanych szkoleń i kończących je trenerów. Z powodu znacznych rozbieżności pod kątem jakości oferowanych kursów, sam tytuł potwierdzony uzyskanym dyplomem, nie jest dzisiaj żadną gwarancją odpowiednich kwalifikacji. Rozwiązaniem tego problemu jest zwrócenie się do autorytetów w swoich dziedzinach, gdyż jedynie ich wiedza i doświadczenie stwarzają przewagę robiącą różnicę na tle konkurencji. Na tej podstawie selektywnie dobrano kadrę Athlete Performance.

Wykwalifikowany trener personalny poza odpowiednim zasobem wiedzy teoretycznej musi działać holistycznie, aby zapewnić swoim podopiecznym maksimum efektów w jak najkrótszym czasie. Dlatego też kurs Personal Trainer obejmuje wszystkie kwestie składające się na kompleksową opiekę nad klientem, w tym: optymalizację celów, analizę słabych i mocnych stron, zaszczepienie poprawnych wzorców ruchowych, zapewnienie motywacji, dostosowanie planów treningowych, komponowanie diety oraz dobór suplementacji i wiele innych smaczków składających się na TWÓJ sukces!

Efektywność przekazywania wiedzy jest prawdziwą sztuką, a ponieważ wiąże się z bezpośrednią interakcją, to wymaga zarówno zaskoczenia, jak i poruszenia, zupełnie niczym sceniczny performance. Czerpiąc inspirację od renomowanej kadry możesz nabyć również umiejętność budowania relacji z klientem poprzez zdobywanie zaufania i odpowiednie podejście psychologiczne do aspektu motywacji.

W ramach szkolenia kursanci przygotowują się do pracy w nowoczesnych klubach fitness, jak również do rozpoczęcia kariery jako freelancer. Mimo tego zapraszamy również pasjonatów pragnących poszerzyć swoją wiedzę, nauczycieli Wychowania Fizycznego oraz właścicieli siłowni chcących świadczyć swe usługi w wymiarze najwyższej jakości. Kurs również ułatwi i umożliwi im weryfikację obecnej oraz przyszłej kadry trenerskiej. Wierzymy, że atmosfera szkolenia udzieli się w dalszej pracy nad sylwetkami waszych podopiecznych, a zakres otrzymanych informacji pozwoli wam na profesjonalne świadczenie usług, również za granicami naszego kraju dzięki akredytacji międzynarodowej organizacji IFAA i REPS.

Nasi kursanci podczas zajęć otrzymują skrypt w formie książki, prezentacje multimedialne oraz wiele innych gadżetów.

Po zaliczeniu egzaminu, kursanci otrzymują aż 4 certyfikaty:

  • międzynarodową legitymację instruktora siłowni, trenera personalnego REPs,
  • międzynarodowy certyfikat IFAA Personal Trainer,
  • certyfikat Athlete Performance Trener Personalny,
  • certyfikat Blackroll Polska (z zakresu podstawowych technik SMT).
Zdobyta wiedza i uzyskane dyplomy pozwalają rozpocząć pracę jako Trener Personalny.

02/ program

1. Rola trenera personalnego, metodyka treningu fizycznego, fizjologia wysiłku fizycznego poprowadzi: Agata Korzemiacka, Jonatan Kujawa 2. Anatomia funkcjonalna, manualna ocena narządu ruchu poprowadzi: Mateusz Chełstowski, Jonatan Kujawa, Mateusz Dyszczyk 3. Dietetyka i suplementacja poprowadzi: Krzysztof Krauze 4. Planowanie treningu, endokrynologia w zarysie poprowadzi: Agata Korzemiacka, Julia Morawska 5. Koncepcja treningu funkcjonalnego, technika SMR (self myofascial release): autorozluźnianie międzypowięziowe, sekwencja napięć ciała poprowadzi: Agata Korzemiacka, Jonatan Kujawa, Tomasz Nowakowski, Mateusz Chełstowski, Mateusz Dyszczyk 6. Funkcjonalna ocena sylwetki w ruchu, technika ćwiczeń wielostawowych poprowadzi: Agata Korzemiacka, Jonatan Kujawa, Tomasz Nowakowski, Mateusz Chełstowski, Mateusz Dyszczyk 7. Technika ćwiczeń wielostawowych poprowadzi: Agata Korzemiacka, Jonatan Kujawa, Tomasz Nowakowski, Mateusz Chełstowski, Mateusz Dyszczyk 8. Modelowanie sylwetki: techniki wykonywania ćwiczeń kulturystycznych; Klatka piersiowa, mięśnie naramienne, mięsień trójgłowy ramienia poprowadzi: Rafał Borysiuk, Krzysztof Krauze i Agata Korzemiacka 9. Modelowanie sylwetki: techniki wykonywania ćwiczeń kulturystycznych; mięsień najszerszy grzbietu, mięsień prostownik grzbietu, mięsień dwugłowy ramienia, mięsień czworoboczny grzbietu poprowadzi:Rafał Borysiuk, Krzysztof Krauze i Agata Korzemiacka 10. Modelowanie sylwetki: mięśnie brzucha, pośladki, ujęcie praktyczne kreowania planów treningowo - żywieniowych poprowadzi: Agata Korzemiacka, Jonatan Kujawa, Tomasz Nowakowski, Mateusz Chełstowski, Krzysztof Krauze, Mateusz Dyszczyk 11. Przygotowanie mentalne poprowadzi: Krzysztof Sztompka 12. EGZAMIN PRAKTYCZNY I TEORETYCZNY.

03/ szkoleniowcy

Agata Korzemiacka

Agata Korzemiacka

Wulkan energii i kopalnia wiedzy. Trening funkcjonalny to jej drugie imię. Z wykształcenia elektroradiolg. Studentka fizjoterapii. Autorka wielu programów dydaktycznych. Akupunkturzystka oraz właścicielka firmy ATHLETE PERFORMANCE, objętej patronatem IFAA Polska, REPS Polska. Wieloletnie doświadczenie i pasję kieruje w stronę traumatologii układu ruchu, ukrytych wad postawy oraz dietetyki sportowej. Propagatorka koncepcji treningu funkcjonalnego oraz zdrowego stylu życia. Trenerka medyczna, modelująca sylwetki. Entuzjastka holistycznego podejścia do treningu. Na co dzień oprócz pracy szkoleniowej zajmuje się terapią ściągająca ból i dyskomfort funkcjonalny, zarówno u sportowców, jak i przysłowiowych KowalskIch. Jej motto to "Sprawne ciało to piękne ciało" oraz "Klucz do długowieczności to nic innego jak ruch, sen i odpowiednio dobrana dieta!".

Julia Morawska

Julia Morawska

Dyplomowany trener personalny, z najbardziej prestiżowa na świecie licencją trenerską, wydaną przez Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitnessu. Absolwentka kierunku psychodietetyka, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness oraz instruktor w zakresie kulturystyki. Posiada bardzo szerokie kwalifikację zawodowe w obrębie doradztwa dietetycznego, planowania oraz prowadzenia treningów indywidualnych i grupowych. Znawca w zakresie treningu mobilności, treningu siłowego, fitness i wielu innych.

Rafał Borysiuk

Rafał Borysiuk

Trener personalny, V-ce mistrz Polski i finalista Mistrzostw Europy w kulturystyce. Trener zawodnikow kulturystyki extremalnej, fitness sylwetkowego oraz bikini kobiet. Jego podopieczni sięgają po najwyższe trofea. Doradca treningow-dietetyczny, najlepszych polskich zawodnikow MMA. Założyciel firmy Elite Sport Food. Jak sam mówi, przekazując wiedzę jako szkoleniowiec, łączy tematykę sportu ze Światem biznesu.

Jonatan Kujawa

Jonatan Kujawa

Fizjoterapeuta, certyfikowany trener personalny oraz instruktor rekreacji ruchowej o specjalności samoobrona. Swoją pasję kieruje w stronę kompleksowego podejścia do klienta personalnego, prehabilitacji oraz treningu funkcjonalnego. Przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 10 lat w klubie karate Samuraj Szczecin, w którym dziś swoje doświadczenie przekazuje młodszemu pokoleniu. Miłość do sportów walki zaprowadziła go do klubu Berserker's Team Szczecin, gdzie kontynuuje swoją przygodę będąc dalej czynnym sportowcem. Entuzjasta zdrowego stylu życia, którego domena to być lepszą wersją siebie samego każdego dnia.

Krzysztof Krauze

Krzysztof Krauze

Trener osobisty, sportowiec, specjalista ds. żywienia i suplementacji w sporcie. Studiuje dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Pasjonat zdrowego i aktywnego trybu życia oraz sportów sylwetkowych. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe, stałe poszerza na licznych szkoleniach z zakresu treningu funkcjonalnego, dietetyki oraz modelowania sylwetki. Wielokrotny medalista imprez ogólnopolskich oraz vice mistrz Polski w kulturystyce z 2015 r.

Tomasz Nowakowski

Tomasz Nowakowski

Pasjonat sportów walki od dziecka związany z zapasami. Medalista mistrzostw Polski w zapasach i grapplingu oraz V zawodnik Akademickich Mistrzostw Świata w zapasach. Aktualnie zawodnik i trener w Berserkers Team Szczecin. Trener personalny, certyfikowany trener CrossFit lvl 1. W treningach skupia się w głównej mierze na przygotowaniu siłowo-wytrzymałościowym. Jak twierdzi jasne określenie i sprecyzowanie swoich celów to podstawa sukcesu..

04/ cena

254 zł / zjazd (razem 2 800 zł)


Zaliczkę w wysokości 300 zł należy wpłacić na konto Athlete Performance w terminie do 3 dni od otrzymania zgłoszenia. Pełna opłata za uczestnictwo w szkoleniu musi zostać wniesiona najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia lub imprezy, chyba, że wybierasz płatność w formie ratalnej.

Nie masz takiej kwoty? Mamy dla Ciebie możliwość płatności w wygodnych ratach.
W tym przypadku należy uiścić 300 zł wpłaty wpisowego i 5 rat po 500 zł.

Rabaty
W przypadku wpłacenia pełnej kwoty w terminie do jednego miesiąca przed rozpoczęciem szkolenia, uczestnikowi przysługuje 10% zniżki na dane szkolenie.

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.

Pamiętaj o prawidłowym tytule przelewu: "IFAA Trener Personalny - WYBRANE MIASTO". Płatności bez poprawnego tytułu będą odrzucane.

05/ terminy

SZKOLENIE DATA MIEJSCE DOSTĘPNOŚĆ
GDAŃSK
IFAA Trener Personalny (I zjazd) 20-21.07.2019 Gdańsk
IFAA Trener Personalny (II zjazd) 27-28.07.2019 Gdańsk
IFAA Trener Personalny (III zjazd) 3-4.08.2019 Gdańsk
IFAA Trener Personalny (IV zjazd) 10-11.08.2019 Gdańsk
IFAA Trener Personalny (V zjazd) 24-25.08.2019 Gdańsk
IFAA Trener Personalny (VI zjazd) 31.08.2019-1.09.2019 Gdańsk
IFAA Trener Personalny (VII zjazd) 14-15.09.2019 Gdańsk
IFAA Trener Personalny (VIII zjazd) 28-29.09.2019 Gdańsk
IFAA Trener Personalny (IX zjazd) 12-13.10.2019 Gdańsk
IFAA Trener Personalny (X zjazd) 26-27.10.2019 Gdańsk
IFAA Trener Personalny (XI zjazd) 9-10.11.2019 Gdańsk
KATOWICE
IFAA Trener Personalny (I zjazd) 27-28.07.2019 Katowice
IFAA Trener Personalny (II zjazd) 3-4.08.2019 Katowice
IFAA Trener Personalny (III zjazd) 10-11.08.2019 Katowice
IFAA Trener Personalny (IV zjazd) 17-18.08.2019 Katowice
IFAA Trener Personalny (V zjazd) 7-8.09.2019 Katowice
IFAA Trener Personalny (VI zjazd) 21-22.09.2019 Katowice
IFAA Trener Personalny (VII zjazd) 28-29.09.2019 Katowice
IFAA Trener Personalny (VIII zjazd) 5-6.10.2019 Katowice
IFAA Trener Personalny (IX zjazd) 19-20.10.2019 Katowice
IFAA Trener Personalny (X zjazd) 26-27.10.2019 Katowice
IFAA Trener Personalny (XI zjazd) 9-10.11.2019 Katowice
WARSZAWA
IFAA Trener Personalny (I zjazd) 5-6 październik 2019 Warszawa
IFAA Trener Personalny (II zjazd) 12-13 październik 2019 Warszawa
IFAA Trener Personalny (III zjazd) 26-27 październik 2019 Warszawa
IFAA Trener Personalny (IV zjazd) 16-17 listopad 2019 Warszawa
IFAA Trener Personalny (V zjazd) 23-24 listopad 2019 Warszawa
IFAA Trener Personalny (VI zjazd) 7-8 grudzień 2019 Warszawa
IFAA Trener Personalny (VII zjazd) 4-5 styczeń 2020 Warszawa
IFAA Trener Personalny (VIII zjazd) 18-19 styczeń 2020 Warszawa
IFAA Trener Personalny (IX zjazd) 25-26 styczeń 2020 Warszawa
IFAA Trener Personalny (X zjazd) 8-9 luty 2020 Warszawa
IFAA Trener Personalny (XI zjazd) 29 luty - 1 marzec 2020 Warszawa
KRAKÓW
IFAA Trener Personalny (I zjazd) 12-13 październik 2019 Kraków
IFAA Trener Personalny (II zjazd) 19-20 październik 2019 Kraków
IFAA Trener Personalny (III zjazd) 2-3 listopad 2019 Kraków
IFAA Trener Personalny (IV zjazd) 16-17 listopad 2019 Kraków
IFAA Trener Personalny (V zjazd) 30 listopad - 1 grudzień 2019 Kraków
IFAA Trener Personalny (VI zjazd) 14-15 grudzień 2019 Kraków
IFAA Trener Personalny (VII zjazd) 11-12 styczeń 2020 Kraków
IFAA Trener Personalny (VIII zjazd) 18-19 styczeń 2020 Kraków
IFAA Trener Personalny (IX zjazd) 1-2 luty 2020 Kraków
IFAA Trener Personalny (X zjazd) 15-16 luty 2020 Kraków
IFAA Trener Personalny (XI zjazd) 7-8 marzec 2020 Kraków
SZCZECIN
IFAA Trener Personalny (I zjazd) 2-3 marzec 2019 Szczecin
IFAA Trener Personalny (II zjazd) 9-10 marzec 2019 Szczecin
IFAA Trener Personalny (III zjazd) 23-24 marzec 2019 Szczecin
IFAA Trener Personalny (IV zjazd) 30-31 marzec 2019 Szczecin
IFAA Trener Personalny (V zjazd) 13-14 kwiecień 2019 Szczecin
IFAA Trener Personalny (VI zjazd) 27-28 kwiecień 2019 Szczecin
IFAA Trener Personalny (VII zjazd) 11-12 maj 2019 Szczecin
IFAA Trener Personalny (VIII zjazd) 18-19 maj 2019 Szczecin
IFAA Trener Personalny (IX zjazd) 25-26 maj 2019 Szczecin
IFAA Trener Personalny (X zjazd) 15-16 czerwca 2019 Szczecin
IFAA Trener Personalny (XI zjazd) 22-23 czerwca 2019 Szczecin
WROCŁAW
IFAA Trener Personalny (I zjazd) 9-10 marzec 2019 Wrocław
IFAA Trener Personalny (II zjazd) 16-17 marzec 2019 Wrocław
IFAA Trener Personalny (III zjazd) 30-31 marzec 2019 Wrocław
IFAA Trener Personalny (IV zjazd) 13-14 kwiecień 2019 Wrocław
IFAA Trener Personalny (V zjazd) 27-28 kwiecień 2019 Wrocław
IFAA Trener Personalny (VI zjazd) 18-19 maj 2019 Wrocław
IFAA Trener Personalny (VII zjazd) 25-26 maj 2019 Wrocław
IFAA Trener Personalny (VIII zjazd) 15-16 czerwiec 2019 Wrocław
IFAA Trener Personalny (IX zjazd) 22-23 czerwiec 2019 Wrocław
IFAA Trener Personalny (X zjazd) 29-30 czerwiec 2019 Wrocław
IFAA Trener Personalny (XI zjazd) 6-7 lipiec 2019 Wrocław

w trakcie / zakończone

SZKOLENIE DATA MIEJSCE
IFAA Trener Personalny 9 lipca - 18 września 2016 Gdańsk
IFAA Trener Personalny 28 lipca - 9 października 2016 Szczecin
IFAA Trener Personalny 24 września - 26 luty 2017 Warszawa
IFAA Trener Personalny 1 paździerika - 5 marzec 2017 Kraków
IFAA Trener Personalny 8 paździerika - 12 luty 2017 Kraków
IFAA Trener Personalny 11 marzec - 25 czerwca 2017 Wrocław
IFAA Trener Personalny 18 marzec - 9 lipca 2017 Warszawa
IFAA Trener Personalny 8 lipca - 15 października 2017 Szczecin
IFAA Trener Personalny 15 lipca - 24 września 2017 Gdańsk
IFAA Trener Personalny 21 października 2017 - 25 marca 2018 Kraków
IFAA Trener Personalny 28 października 2017 - 18 marca 2018 Warszawa
IFAA Trener Personalny 20 stycznia 2018 - 6 maja 2018 Wrocław
IFAA Trener Personalny 10 marca 2018 - 1 lipca 2018 Szczecin
IFAA Trener Personalny 30 czerwca 2018 - 16 września 2018 Gdańsk
IFAA Trener Personalny 22 września 2018 - 10 luty 2019 Warszawa
IFAA Trener Personalny 29 września 2018 - 17 luty 2019 Warszawa

06/ zapisz się