szkolenie / Wiele twarzy zaburzeń pracy tarczycy

alt

01/ Opis szkolenia

Jeśli Ty lub Twoi klienci mają problem ze zrzucaniem wagi, mimo trzymania diety, doświadczają chronicznego zmęczenia i nadmiernej senności, braku motywacji, niepokoju czy stanów depresyjnych, te szkolenie jest dla Ciebie!

Jeśli tracisz już siłę i nadzieję ze względu na bezskuteczne bieganie od lekarza do lekarza na wizyty bez odpowiedniej diagnozy, te szkolenie jest dla Ciebie!

Kłopoty z tarczycą są dziś istną epidemią. Skala problemu jest przeogromna, gdyż widać coraz częściej diagnozowaną niedoczynność również u mężczyzn (w wielu przypadkach na tle autoimmunizacyjnym - Hashimoto) lub niepotrzebne przepisywanie leków tylko na podstawie wyniku badań TSH, a jeszcze częściej - brak diagnozy, bo wyniki badań są w granicach norm laboratoryjnych.

Jeśli jesteś trenerem personalnym, dietetykiem, miłośnikiem branży fitness, wellness czy branży prozdrowotnej i chcesz poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w pracy z klientami, te szkolenie jest również dla Ciebie!

Na 3 modułowym szkoleniu będziesz mógł dowiedzieć się o przyczynach schorzeń tarczycy, o których nie wspominają lekarze. W tym o zaburzeniach w obwodowej konwersji oraz o przeciwdziałaniu, rozpoznawaniu i podejściu przyczynowym w tego typu problemach.

02/ program

MODUŁ 1

1. Odkryj naturę tarczycy
2. Choroby tarczycy powodujące niedoczynność i nadczynność
3. Zaburzenia oraz przyczyny zaburzeń obwodowej konwersji hormonów tarczycy
4. Diagnostyka zaburzeń pracy tarczycy w modelu medycyny klinicznej a funkcjonalnej

MODUŁ 2

1. Patogeneza chorób tarczycy o podłożu autoimmunizacyjnym
2. Leczenie niedoczynności tarczycy w podejściu klinicznym
3. Choroby współistniejące z zaburzeniami pracy tarczycy
4. Czynniki wpływające negatywnie na pracę tarczycy

MODUŁ 3

1. Kontrowersyjny temat jodu
2. Leczenie przyczynowe niedoczynności tarczycy w podejściu funkcjonalnym
3. Leczenie przyczynowe chorób tarczycy o podłożu autoimmunizacyjnym w podejściu funkcjonalnym
4. Leczenie przyczynowe zaburzeń obwodowej konwersji hormonów tarczycy w podejściu funkcjonalnym.

03/ szkoleniowcy

Julia Cichaczewska

Julia Cichaczewska

Psychodietetyk, studentka Uniwersytetu Medycyny Funkcjonalnej (FMU), dyplomowany trener personalny z międzynarodową licencją trenerską IFBB COACH CARD wydaną przez Międzynarodową Federację Kulturystyki i Fitnessu, dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness oraz instruktor w zakresie kulturystyki. Ogromna pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia. Nie przestaje się kształcić w kierunkach medycyny funkcjonalnej, neurologii, endokrynologii, dietetyki klinicznej oraz sportowej, psychodietetyki i immunologii. W swojej pracy z pacjentami łączy aktywność fizyczną z prawidłowym odżywianiem oraz kompleksowym podejściem do zdrowia ciała, psychiki i umysłu. Jej motto: "Dietetyk, trener czy lekarz, który twierdzi, że wie wszystko - nie wie nic".

04/ cena

320 zł


Pełna opłata za uczestnictwo musi zostać wniesiona najpóźniej w ciągu 7 dni od zapisania się (nie później niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia).

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.


Uwaga promocja! Zapisując się z góry na dwa moduły nie płacisz 640 zł, a tylko 480 zł. Zachęcamy do zapisów!

05/ terminy

SZKOLENIE DATA MIEJSCOWOŚĆ DOSTĘPNOŚĆ

06/ zapisz się