szkolenie / Żywienie i suplementacja dla osób aktywnych

Żywienie i suplementacja dla osób aktywnych

01/ Opis szkolenia

W dzisiejszych czasach zdrowy tryb życia oraz aktywność ruchowa przechodzą renesans. Rośnie świadomość społeczeństwa o tym, jak ogólnie zadbać o zdrowie. Wraz z rozwojem kultury fizycznej odrodzenie przechodzi także branża fitness i trening personalny.

Fundamentem codziennego trybu życia jest ŻYWIENIE. Odpowiednio dopasowania dieta i suplementacja pomaga nam poprawić zdrowie, sen, pracę, trening = całe nasze życie. Trenerowi natomiast pomaga w pełni zadbać o rozwój podopiecznych.

Athlete Performance przedstawia warsztat z dietetyki jako kompleksowe przygotowanie i poszerzenie świadomości o zdrowym odżywianiu dla każdego. Treść kierowana jest do trenerów personalnych, trenerów zajęć grupowych, bywalców klubów fitness i siłowni oraz wszystkich tych, którzy pragną wdrożyć zdrowe i racjonalne strategie żywieniowe do swojej codzienności.

W trakcie warsztatu omawiane będą podstawowe zagadnienia dotyczące doboru odpowiedniej diety i suplementacji, ich rola i znaczenie poszczególnych makro- i mikroskładników w naszym organizmie. Przeanalizujemy też wpływ wybranej diety na redukcję tkanki tłuszczowej oraz budowanie masy mięśniowej. Poruszymy także wiele innych aspektów dietetyki i suplementacji, aby ostatecznie zająć się przygotowaniem pełnych planów żywieniowych w oparciu o nasze cele i założenia.

02/ program

1. Czym jest energia i skąd pochodzi
2. Ustalenie zapotrzebowania energetycznego
3. Typy budowy sylwetki - omówienie morfii
4. Mikro i makro składniki. Ich rola w organizmie
5. Strategie żywieniowe oraz ich praktyczne zastosowanie
6. Omówienie najpopularniejszych suplementów na rynku
7. Stakowanie suplementów pod konkretne przypadki
8. Wspólne warsztaty

Program obejmuje zakres materiału ze szkolenia Trenera Personalnego.

03/ szkoleniowcy

Krzysztof Krauze

Krzysztof Krauze

Szkoleniowiec, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji w sporcie oraz czynny zawodnik kategorii Men’s Physique. Autor warsztatów z zakresu modelowania sylwetki oraz dietetyki i suplementacji. Trener z 8 letnim doświadczeniem. Koordynator obiektów sportowych sieci Tiger Gym w latach 2016\2017. Jako zawodowy kulturysta, w swoim dorobku sportowym posiada następujące osiągnięcia: 3 miejsce - Puchar Ziemi Puckiej Żelistrzewo 2015, 3 miejsce - Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne Słupsk 2015, 2 miejsce - Mistrzostwa Polski Kielce 2015, 2 miejsce - Zawody w Kulturystyce i Fitness Sopot 2015, 3 miejsce - FIWE Warszawa 2015, Top 15 - Zawody Mr Olympia Spain Marbella 2016, 4 miejsce - Zawody Mr Olympia Italy San Marino 2016, 2 miejsce - Puchar Bałtyku w Kulturystyce i Fitness 2017.

04/ cena

420 zł


Pełna opłata za uczestnictwo musi zostać wniesiona najpóźniej w ciągu 7 dni od zapisania się (nie później niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia).

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.

05/ terminy

SZKOLENIE DATA MIEJSCOWOŚĆ DOSTĘPNOŚĆ

06/ zapisz się